fbpx

איך הכל התחיל?

מהיום שאני זוכר את עצמי
היה לי די ברור שהעתיד שלי יהיה בתחום הבניה והתשתיות בדיוק כמו אבא שלי, 

אבל ביום אחד לקראת גיל 21 ללא שום התרעה מוקדמת אבא שלי נפטר וכל המציאות השתנתה,

 מעטפת הביטחון שהייתה מסביבי לאט לאט התפרקה, אחי הגדול ואני התחלנו ישר לעשות כל מיני השקעות של נדל"ן ובכל מיני תחומים נוספים( ב"ה עושים זאת עד היום) אבל הביטחון העצמי נחלש בהדרגה, ופתאום הייתי צריך להתמודד עם אתגרים שלא חשבתי שאי פעם אצטרך להתמודד, 

אני זוכר איך באותם ימים נזכרתי במה שאבא שלי אמר לי בתקופה שהייתי בתיכון, עופר אני לא דואג לך אולי עכשיו אתה לא משקיע בלימודים אבל שתגיע לשנות העשרים שלך אתה תעשה את זה, ובאמת התחלתי לקחת כל מיני קורסים בעיקר של נדל"ן, מסחר, עסקים, אבל כל פעם הייתי מתחיל קורס באמצע הייתי מרגיש שכל הכיתה מתקדמת ואני נשאר מאחור, הייתי פורש אבל לא וויתרתי וישר התחלתי קורס חדש.. 

וככה התחלתי עשרה קורסים אחד אחרי השני אולי רק שתיים סיימתי כמו שצריך, זה תסתכל אותי נורא וחיפשתי פתרונות איך להתמודד עם ההפרעות קשב וריכוז שליוו אותי מאז שאני זוכר את עצמי כי נורא רציתי ללמוד ולהתפתח, זה ממש בער בי.

אבל בגיל לקראת גיל 27 הכל התהפך לגמרי

אני ועוד חבר נסענו לאפריקה להיפגש עם איש עסקים ישראלי לבחון אפשרות עסקית, אירחו אותנו מאוד יפה טיילנו שם והסבירו לנו איך עובדת הבירוקרטיה שם ואת המנטליות של התושבים כדי שנוכל לקבל החלטות, אבל עם כל הרוגע והשלווה שהיו שם גם היינו באזורים מוכי מחלות ובתוך זמן קצר נוצר חשש שנדבקתי באחת המחלות הקשות שיש ליבשת השחורה להציע, נלחצתי נורא ואחרי זמן קצר שחזרנו לארץ נכנסתי לאינטרנט כדי לראות מתי אפשר להיבדק ולהרגע כבר, ואז ראיתי שגם אם אני נבדק מחר אז רק בעוד חודשיים יגיעו תוצאות, לא ידעתי איך אני מחזיק עוד יום אז איך החזיק מעמד חודשיים! נכנסתי להתקפי חרדה קשים שרק התגברו עד שזה הפך להיות להיות התקף חרדה אחד 24/7 שלא עזב אותי אותי, לא ישנתי כמה חודשים כי היו סיוטים קשים בלילות, כבר לא ידעתי מה יותר גרוע הסיוט של היום או הסיוט של הלילה, לא עשיתי כלום בתקופה הזאת חוץ מלקרוא באינטרנט מה קורה למי שנדבק באותה מחלה, אחרי שלושה שבועות זה נהיה יותר גרוע, זה היום שישי בלילה הלכתי לישון ופתאום האמצע הלילה התעוררתי מבוהל רטוב מזיעה קרה ישר הלכתי למחשב לראות מה התסמינים והדבר הראשון שאני רואה זה זעה קרה מתוך שינה, וככה עברתי תסמין תסמין כולם היו לי על הגוף אפילו אחד לא היה חסר! איבדתי תקווה לחלוטין הבן אדם היחיד שהתקשרתי לספר זה היה לאחותי וככה חיכינו ביחד עוד חודש לתוצאות של הבדיקה, וכשהגיע היום הלכנו לשם ביחד וכשקיבלנו את התוצאה לא האמנתי, זה היה שלילי זאת אומרת שלא נדבקתי שאין לי כלום! שמחתי כמה דקות אבל מהר חזרתי למצב שאני אומר שלא יכול להיות, יש לי את כל התסמינים על הגוף והבדיקות האלה אמינות ב99% אני זה ה1% שלא זיהו, וככה באותה שנה הלכתי להיבדק עוד 10 פעמיים ורק אחרי שנה התחלתי להירגע, כי לא הצלחתי להבין איך יכול להיות שיש לי תסמינים על הגוף אבל הכל בסדר, התחלתי להבין שהמחשבה שלי יצרה מציאות פיזית. 


אז התחלתי לקרוא המון מחקרים וספרים

אז התחלתי לקרוא המון מחקרים וספרים בעיקר על אמונה בהשגחה פרטית, מה זה תת המודע שלנו, על המחשבה שיוצרת מציאות, על הנוירולוגיה וגוף האדם ולאט לאט התחלתי לחזור לעצמי ולהתפתח, בשלב מסוים התחלתי לקחת קורסים של התפתחות אישית, שליטה בתת מודע, nlp, ושם כבר הבנתי שזה מה שחיפשתי כל החיים, את רוב הקורסים סיימתי בהצטיינות (זוכרים אותו אחד שלא סיים קורס בחיים) בשלב מסוים העברתי אימונים אישים לקרובים אליי ואז למעגלים יותר רחוקים, אחרי הזה התחלתי להעביר הרצאות, סדנאות, קורסים, עם התכנים המתקדמים והמשפיעים ביותר שקיימים בעולמות האימון וההתפתחות אישית בשילוב על תכנים מתורת הקבלה והחסידות שמעצימים את רמת ההשפעה והשינויים שאנשים חווים בכמה רמות קדימה. 

אני ממשיך קדימה בתחושת שליחות נפלאה על מנת להעביר לכמה שיותר אנשים את הידע והכלים ששינו והעצימו לי ולעוד המון אנשים את איכות החיים! למי שמעוניין לקבל תוכן באופן קבוע תשאירו כאן את הפרטים ואשלח לכם בשמחה. שיהיה לכולם בריאות שפע והצלחה.

הרשמה לקורס ״לצייר את העתיד, לחיות את ההווה״

שמח על ההחלטה להצטרף לקורס! נא מלאו את פרטיכם בטופס כדי להתחיל:

אני מאמין באמונה שלמה ובטוח בביטחון מוחלט שכל מי שיצפה בכל הקטעים ויבצע את המשימות, יחווה נקודת מפנה בלתי רגילה בכל תחומי החיים. בגלל זה, אני גם מוכן להתחייב – אם לא עשית צעד משמעותי בעקבות הקורס, כספך יוחזר!

עלות המיני קורס היא 360 ש״ח, אבל לקראת ראש השנה המחיר הוא 88 ש״ח בלבד!

זה הזמן להחליט - הבחירה בידך: